درباره گل آرد

شرکت گل آرد اصفهان تولید کننده انواع آرد نان

شرکت گل آرد اصفهان (سهامی خاص) در سال 1376 به همت گروهی از پیشکسوتان صنعت آرد کشور با ظرفیت تولید روزانه 250 تن به بهره برداری رسید. کارخانه این شرکت در فضای سی هزار متر مربعی در شهرک صنعتی مبارکه واقع گردیده است. ماشین الات و تجهیزات مورد استفاده در این شرکت از پیشرفته ترین تکنولوژی روز صنعت آرد (بولر سوئیس) برخوردار می باشد. این شرکت بر آن است که با توسعه مداوم، همواره جزو بهترین های این صنعت باقی بماند. شرکت با اعتقاد به این که کیفیت محصول صداقت است، با بکارگیری از فنآوری مدرن روز دنیا، مشارکت کارکنان مجرب و دلسوز و پیمودن مسیر صحیح، عزم این دارد که با تولید انواع آرد مطابق رضایت مصرف کنندگان و استانداردهای ملی، محصولاتی در شأن و مرتبه ایرانی و قابل عرضه به بازارهای جهانی فراهم سازد.

اهمیت به انتظارات و رضایتمندی مشتریان به ویژه در زمینه بهبود کیفیت و ایمنی محصول در سرلوحه کار شرکت قرار دارد. قابل ذکر است در درجه بندی انجام شده توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی ایران، این شرکت حائز رتبه درجه یک گردیده است. شرکت مفتخر است که توانسته به دلیل استقبال خوب مشتریان، بازرگانی و ارایه سرویس مناسب سهم قابل توجهی از بازار مصرف کشور را بدست آورد. تولیدات این شرکت شامل: آرد سبوس گرفته (جهت مصارف خبازی)، آرد ستاره (جهت مصارف خبازی و صنعتی)، آرد نول قنادی و ماکارونی (جهت مصارف صنفی و صنعتی) می باشد. مضافاٌ اینکه شرکت قادر به تولید انواع آرد طبق سفارش مشتریان با درجه استحصال مختلف می باشد. واحد کنترل کیفیت این شرکت با برخورداری از کارشناسان مجرب و تجهیزات پیشرفته زمینه ارتقای محصولات تولیدی را فراهم آورده است.

شرکت گل آرد با داشتن تکنولوزی مدرن، تجهیزات و ماشین آلات مناسب و پیشرفته و کادر مهندسی آموزش دیده و نظارت دقیق واحدهای فنی، مهندسی و کنترل کیفی قادر گردیده بهترین محصولات را به بازار ارایه نماید. با توجه به اینکه کارخانه از نظر جغرافیایی در محل مناسبی از لحاظ دسترسی به مواد اولیه (گندم) قرار دارد، این شرکت با امکانات ذخیره سازی کافی (سیلوی نگهداری چهل هزار تن گندم) توانسته است بهترین مواد اولیه را از استان اصفهان و سایر نقاط جمع آوری و با اختلاط مناسب، محصولاتی با بهترین کیفیت را به بازار عرضه نماید.

اطلاعات تماس

  • نشانی: اصفهان، جاده شیراز، شهرک صنعتی مبارکه، انتهای خیابان ششم، فاز دوم، پلاک 7
    تلفن: 031 52373540 / 031 52373416
    نمابر: 031 52373291
    ایمیل:
    تلگرام و واتساپ 09900041251

آمار بازدیدها

امروزامروز70
هفته جاریهفته جاری638
ماه جاریماه جاری1639
کل بازدیدها کل بازدیدها 283849